Anna Cichocka

Rekrutacja pracowników

Nazywam się Anna Cichocka & pomogę Ci znaleźć pracownika.

Poznaj mnie bliżej

Dlaczego ja?

Podejście do rekrutacji

Wierzę, że o sukcesie firmy decydują ludzie, dlatego zrekrutuję dla Ciebie wyjątkowych Kandydatów.

Pozyskuję najlepszych kandydatów dostępnych na rynku

Moim celem jest rekrutacja pracownika dopasowanego ściśle do profilu określonego z pracodawcą. Udaje mi się to dzięki solidnym podstawom biznesowym i zaangażowaniu w poznanie firmy pracodawcy i jego potrzeb.

Oszczędność czasu rekrutacji
Oszczędzisz czas dla firmy i zyskasz możliwość skupienia się na prowadzonej działalności

Efektywny proces rekrutacji pracowników składa się z wielu etapów i jest czasochłonny - zlecenie tego procesu pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu i nerwów. Działam sprawnie - rekrutacja trwa do czterech tygodni.

Pozytywny wizerunek wśród kandydatów
Zbuduję pozytywny wizerunek Twojej firmy wśród Kandydatów

Rekrutacja pracowników to często także elementy budowania marki. Employer Branding odgrywa istotną rolę, więc na każdym etapie procesu rekrutacji pracowników dbam o wizerunek pracodawcy. Pokażę Kandydatom dlaczego warto pracować w Twojej firmie.

Odpowiedni pracownicy
Zrekrutuję dla Ciebie odpowiednich pracowników

Skutecznie ocenię kompetencję kandydatów i dobiorę najlepszych pracowników do Twoich potrzeb. Daję gwarancję prawidłowej weryfikacji kompetencji i predyspozycji kandydatów, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Rekrutację pracowników przeprowadzam wykorzystując dedykowane narzędzia, kilkanaście wyspecjalizowanych baz danych, portali społecznościowych, ogłoszenia, poszukiwania bezpośrednie i bogatą siatkę kontaktów biznesowych. To potężne narzędzia pozwalające na prawidłowe zdiagnozowanie potencjału przyszłego pracownika.

19
lat
doświadczenia
50+
zadowolonych
klientów
92%
rekrutacji
zakończonych sukcesem
450+
przeprowadzonych
rekrutacji

Jak pracuję?

Kompleksowa rekrutacja pracowników

Zajmuję się kompleksową rekrutacją pracowników i wsparciem już istniejących procesów poszukiwania pracowników.

Każdy projekt rekrutacyjny to dla mnie indywidualna sprawa

Personalne podejście oraz stosowanie nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych pozwala na znalezienie prawdziwych talentów.

Rekrutacja pracowników realizowana kompleksowo to tylko 5 kroków.

Nie ma dwóch identycznie funkcjonujących firm, więc nie ma też dwóch identycznie funkcjonujących stanowisk. Dlatego każdorazowo przed podjęciem się rekrutacji pracowników weryfikuję potrzeby Klienta i określam profil poszukiwanego Kandydata, który spełni oczekiwania pracodawcy. Rozpoczęcie poszukiwań pracownika zawsze poprzedzone jest podpisaniem umowy określającej jasno warunki współpracy pomiędzy mną i Klientem. Załącznikiem do umowy jest stworzony wcześniej profil Kandydata.

W tym etapie docieram do potencjalnych pracowników poprzed bezpośrednie poszukiwania, headhunting, ogłoszenia w serwisach oraz inne metody dotarcia do interesujących nas Kandydatów. Aplikacje wybranych Kandydatów do pracy weryfikowane są pod kątem dopasowania do poszukiwanego profilu stanowiska. Wybrani zaś kandydaci są weryfikowani w zakresie posiadanych kompetencji w czasie rozmowy.

Poczas tego etapu Klient otrzymuje aplikacje Kandydatów, którzy zostali pozytywnie ocenieni podczas rozmowy bezpośredniej. Kluczową sprawą dla mnie we współpracy i w procesie rekrutacji jest szanowanie czasu mojego Klienta, dlatego otrzymuje ode mnie tylko zweryfikowane i odpowiadające uzgodnionemu profilowi aplikacje. Klient otrzymuje ode mnie szczegółowe informacje o kandydacie, m.in. jego predyspozycji, osobowości, mocnych stron, sposobów działania i znajomości branży czy nawet obszarów wymagających poprawy. Wszystko po to, aby dostarczyć wysokiej jakości informacje na temat potencjalnego pracownika. Na tym etapie Klient podejmuje decyzje, z którymi Kandydatami do pracy chce się spotkać osobiście.

To etap, w którym Klient i kandydat spotykają się by wzajemnie się poznać. Klient ma szansę zweryfikować kompetencje specjalistyczne Kandydata oraz poznać jego osobowoóć. Kandydat ma szansę poznać swojego potencjalnego szefa oraz zdobyć więcej informacji na temat firmy. Po spotkaniach Klient wybiera kandydata, z którym chce rozpocząć współpracę.

Gdy obie strony podejmą decyzję o rozpoczęciu współpracy koordynuję proces podpisania umowy pomiędzy nimi. Po podpisaniu umowy przez pracownika i rozpoczęciu pracy, następuje moje rozliczenie z Klientem za przeprowadzoną rekrutację.

Kogo rekrutuję?

Rekrutuję managerów, specjalistów, a w szczególności specjalistów IT

Nie boję się wyzwań i ciekawych projektów - nawet tych wykraczających poza obszary, na których znam się najlepiej. Jeśli myślisz, że moje podejście do pracy rekrutera odpowiada Twoim potrzebom to nie wahaj ze mną skontaktować. Porozmawiajmy o naszej współpracy w zakresie rekrutacji pracowników.

Zaczynamy!

Z kim pracuję?

Z kim pracuję?
Przeprowadziłam ponad 450 rekrutacji pracowników dla ponad 50 firm i instytucji.

Moimi Klientami są międzynarodowe korporacje i lokalne przedsiębiorstwa działające głównie na terenie Śląska (z naciskiem na Katowice, Mikołów, Żory i okolice).

19 lat doświadczenia w pracy z Klientami B2B

Pozwoliło mi to rozwinąć świadomość biznesową potrzebną do prawidłowej współpracy w zakresie rekrutacji pracowników.

Moi Klienci cenią we mnie transparentność, która w połączeniu z bardzo dobrym kontaktem owocuje bezproblemową współpracą.

Podejście, które pozwala mi na uzyskanie wysokiej efektywności prowadzonych procesów

Moje doświadczenie oraz wiedza pozwalają mi na prowadzenie procesów rekrutacji pracowników w sposób skuteczny i efektywny. Podchodzę do nich profesjonalnie, ale i bardzo personalnie – tak jakbym szukała pracownika do swojej własnej firmy.

Dołącz do grona moich Klientów.
Zróbmy razem rekrutację pracowników.

Skontaktuj się ze mną i poznaj szczegóły współpracy

Zadzwoń:
+48 505 66 33 18

Napisz:
kontakt@anna-cichocka.pl

Social Media:
Linkedin
GoldenLine

Zadzwoń:
+48 505 66 33 18
Anna Cichocka Napisz:
kontakt@anna-cichocka.pl